Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Lajme industriale

» Lajme » Lajme industriale

Çfarë është një objektiva rrotulluese e Sputtering?

2021年9月17日

Çfarë është një objektiv rrotullues?

Objektivi rrotulluesShtë një objektiv magnetron. Objektivi është bërë në një formë cilindrike me një magnet të palëvizshëm brenda, e cila rrotullohet me një shpejtësi të ngadaltë.

1.produktet kryesore

Aliazh kallaji zinku, aliazh alumini zinku, aliazh kadmiumi kallaji, aliazh indium bakri, aliazh bakri indium gallium, aliazh galium bakri, dhe kallaji, molibden, titan dhe objektiva të tjerë rrotullues.

2.Qëllimi

Qelizat diellore, xhami arkitektonike, xhami automobilistik, gjysmëpërçuesit, televizorë me ekran të sheshtë, etj.

3.Specifikat e produktit

ID-133/ OD-157x 3191mm;

ID-133/OD-157 X 3855mm.

ID-160/OD-180x1800mm gjithashtu mund të përpunohet sipas kërkesave specifike të klientit

 

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë

 • Lajmet e fundit & Blog

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com