Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 27898790@ aliyun.com

Zirkonium

» Zirkonium

Objektivi i zirkonit

KATEGORIA DHE Etiketat:
Zirkonium ,

Emri: Objektivi i zirkonit
Executive Standard: UNS R60702
Përbërje kimike: zirkonium + hafnium 99.95%
Product use: Product surface coating
Processing process: rrotullimi i nxehtë, pickling, lustrim
Dendësia teorike: 6.5kg/cc

hetim
 • përshkrim i produktit

99.9% karakteristika të pastërtisë së zirkonit:
Rezistencë e mirë ndaj oksidimit dhe korrozionit në ajër.
Pastërti: 99.95%
Specifikim: T(0.5-50)*W(100-2500)*L(100-6000)mm ose të prodhuara sipas kërkesës së klientit.
99.9% Aplikimi i synuar i pastërtisë së lartë të zirkonit:
Produktet përdoren gjerësisht në elektronikë, industria kimike, përpunimi, kërkimi i mbrojtjes kombëtare, hapësirë ​​ajrore, për prodhimin e pajisjeve rezistente ndaj acidit kimik dhe alkali, industria ushtarake, industria elektronike, materialet e valvulave të tubacionit, materiale speciale të aliazhit me forcë të lartë dhe temperaturë të lartë.

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
5 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:27898790@ aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com