Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Titan

» Titan

Objektivi i titanit

KATEGORIA DHE Etiketat:
Titan

Titanium target applications:
High purity titanium up to 5N in its purest form, mainly used in CVD, materialet e avullimit, preparation of sputtering targets, regjistrim magnetik, optoelectronic devices, magnetic sensors and integrated circuits and other materials.
Electronic coating, CVD coating, alloy additive, single crystal high temperature alloy, high entropy alloy additive, aerospace for semiconductor, objektiv sputtering, offshore oil, etj.
Titanium target specifications and packaging:

hetim
 • përshkrim i produktit

Specifikimet e zakonshme Diametri i telit të titanit me pastërti të lartë: 3mm, 6mm, 10mm ose sipas kërkesave të klientit Bar titani me pastërti të lartë 20*20mm, ose sipas kërkesave të klientit. Diametër shufër titani me pastërti të lartë: 150mm, ose sipas kërkesës.
1、Ne mund të përpunojmë dhe personalizojmë madhësi të ndryshme të grimcave sipas kërkesës së klientit.
2、Paketim: Kuti druri, ose sipas kërkesave të klientit.

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
5 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com