Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Lajme industriale

» Lajme » Lajme industriale

Struktura kryesore përbërëse e objektivit të aeroplanit

2021年9月17日

Struktura kryesore përbërëse e objektivit të aeroplanit

Synimet kryesore të aeroplanit:

Objektiv alumini me pastërti të lartë Objektiv bakri me pastërti të lartë Cu Objektiv hekuri me pastërti të lartë Fe Objekt i titanit me pastërti të lartë Ti Objektiv nikeli me pastërti të lartë Ni

Objektiv magnezi me pastërti të lartë Mg Objektiv i kromit me pastërti të lartë Cr Objektiv i zinkut me pastërti të lartë Zn Objektiv argjendi me pastërti të lartë Ag Objektiv i kobaltit me pastërti të lartë Co

Objektiv niobium me pastërti të lartë Nb Objekt i kallajit me pastërti të lartë Sn Objekt i indiumit me pastërti të lartë Në objektivin e zirkonit të pastërtisë së lartë Zr Objektivi i tantalit me pastërti të lartë Ta

Objektivi i germaniumit me pastërti të lartë Ge, objektiv silikoni me pastërti të lartë, Dhe, objektiv tungsteni me pastërti të lartë, W, objektiv hafniumi me pastërti të lartë, Hf, objektivi i yttriumit me pastërti të lartë, Y

Objektiv gadolinium me pastërti të lartë Gd Synim samarium me pastërti të lartë Sm Synim dysprosium me pastërti të lartë Dy Objektiv ceriumi me pastërti të lartë Ce Objektiv i lantanit me pastërti të lartë La

Synimi i arit me pastërti të lartë Au Objektivi i grafitit me pastërti të lartë C Objektivi i selenit me pastërti të lartë Se Objektivi i molibdenit me pastërti të lartë Mo

Aliazh me pastërti të lartëObjektivi i spërkatjes

Objektivi i aliazhit binar

Objektivi i kromit të nikelit Ni-Cr Objektivi i hekurit të nikelit Ni-Fe Synimi i kobaltit të nikelit Ni-Co Objektivi i zirkonit të nikelit Ni-Zr Synimi i aluminit të nikelit Ni-Al Objektivi i nikelit të bakrit Ni-Cu Objektivi i vanadiumit të nikelit Ni-V Objektivi i indiumit të bakrit Cu-In galium bakri Target Cu-Ga Bakri Selenium Target Cu-Se Titanium Alumini Target Ti-Al Alumini Silic Synimi Al-Si Alumini Bakri Synimi Al-Cu Alumini Titani Synimi Al-Ti Alumini Magnezi Synimi Al-Mg Argjend Argjendi Target Ag-Cu Hekuri Mangani Target Fe -Mn indium objektiv kallaji In-Sn objektiv hekuri kobalti Co-Fe objektiv titani tungsteni W-Ti zink alumini Zn-Al objektiv skandium alumini Al-Sc bakri objektiv kallaji Cu-Sn objektiv alumini zirkonium Zr-Al objektiv hekuri zirkoni Zr-Fe Zirkonium Silic Target Zr-Si Vanadium Alumini Target V-Al Boron Hekuri Target B-Fe

Synimi i aliazhit me shumë elementë

Objektivi i borit të hekurit të kobaltit Co-Fe-B indium gallium objektivi Cu-In-Ga bakri indium gallium seleniumi objektivi Cu-In-Ga-Se, etj.

 

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë

 • Lajmet e fundit & Blog

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com