Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Lajme

» Lajme

Lista e parametrave teknikë të makinës me shtresa optike me shumë shtresa

2021年8月31日

model
GX-1050A
GX-800A
GX-900A
GX1200A
Madhësia e dhomës së veshjes
F1050 × 1250, 304 çelik inox.
800 Ф 1000
900 Ф 1050
1200 × 1250
Madhësia e brendshme e zgavrës së veshjes
Kllapa e fiksimit është 1680mm mbi tokë, i përshtatshëm për lartësinë e funksionimit ergonomik.
Kllapa e fiksimit është 1468mm mbi tokë, i përshtatshëm për lartësinë e funksionimit ergonomik.
Kllapa e fiksimit është 1510mm mbi tokë, i përshtatshëm për lartësinë e funksionimit ergonomik.
1.Disk i harkuar me një copë pune, për të takuar klientët’ nevojat për uniformitet në një masë më të madhe.Rrotullimi 5-30r/min, ndryshim pa shpejtësi të shpejtësisë.
2.Disku i harkuar me tre pjesë të punës, revolucioni planetar dhe rrotullimi, për të plotësuar nevojat e klientëve për kapacitet prodhues në masën më të madhe.Rrotullimi 5-30r/min, ndryshim pa shpejtësi të shpejtësisë.
Fiksim
E disponueshme në katër pjesë, këndi i kllapës është i rregullueshëm, për të plotësuar nevojat e klientëve për uniformitet në një masë më të madhe.Rrotullimi 5-30r/min, ndryshim pa shpejtësi të shpejtësisë.
Disk i harkuar me një copë pune, për të takuar klientët’ nevojat për uniformitet në një masë më të madhe.Rrotullimi 5-30r/min, ndryshim pa shpejtësi të shpejtësisë.
Disk i harkuar me një copë pune, për të takuar klientët’ nevojat për uniformitet në një masë më të madhe.Rrotullimi 5-30r/min, ndryshim pa shpejtësi të shpejtësisë.
Sistemi i vakumit
Njësia: pompë difuzioni DIP-12000 (Leybold), Pompa e rrënjëve ZJY-300, pompë mekanike 2X-70, pompë mirëmbajtjeje 2X-8. Tubacioni është 304 çelik inox.
Njësia: Pompë difuzioni KT-400 (Zhenhua), Pompa e rrënjëve ZJY-150, pompë mekanike 2X-70, pompë mirëmbajtjeje 2X-8.
Njësia: pompë difuzioni KT-600 (Zhenhua), Pompa e rrënjëve ZJY-600, pompë mekanike 2X-70, pompë mirëmbajtjeje 2X-8.
Njësia: Pompë difuzioni KT-800 (Zhenhua), Pompa e rrënjëve ZJY-600, pompë mekanike 2X-70, pompë mirëmbajtjeje 2X-8.
Vakumi përfundimtar: më mirë se 4 × 10-4 Pa.
Pajisur me pajisje kundër turbulencës, dizajni i bllokimit të sigurisë, manual dhe automatik opsional.
Sistem ngrohjeje
Metoda e ngrohjes në tubin e ngrohjes, Kontrolli PID, maksimumi 350 ± ± 1.5 ℃.
Inflacioni i gazit të punës
Instrumenti i kontrollit të rrjedhës së masës së gazit ose rregullimi manual i valvulës së inflacionit.
Bombardimi me jonizim vakum
DC 3KV, 06Katoda e shufrës KW (përdoret për të pastruar pjesën e punës para veshjes).
Burimi i avullimit (sipas dëshirës)
1. Armë elektronike TELEMARK-270 ° (e importuar), 6KW, tension i lartë 4KV-10KV i rregullueshëm. Skanimi i pozicionimit, skanimi i valëve të trekëndëshit, skanim rrethor, skanim spiral.Fokusim i mirë i pikave të rrezeve, saktësi e lartë e pozicionimit, dhe riprodhueshmëri e mirë e skanimit.
2. Armë elektronike e brendshme (Zhenhua): 6KW, tension i lartë 4KV ~ 8KV i rregullueshëm, mund të zgjedhë valën e trekëndëshit, vala e sinusit, skanimi i valës katrore lirshëm.
3. Gropëzues: Gjashtë zgavër Φ38 × 20 gropëz ose katër zgavër Φ38 × 20 plus një kavanoz në formë harku me një zgavër me një gjatësi harku qendror prej 87 (përdoret për konsum të lartë të materialeve të avullimit me pikë të ulët të shkrirjes) ose kruese me katër zgavra Φ48 × 18.
Burimi jon (sipas dëshirës)
1. RF (Frekuencat e radios) Burimi jon (E importuar).
2. 5Burimi i joneve të KVA Hall (prodhuar nga Zhenhua), përdoret për pastrim para pllakëzimit ose platingut ndihmës në procesin e gropëzimit, e cila është e dobishme për të përmirësuar indeksin thyes të filmit, qëndrueshmëria, dhe dendësia dhe ngjitja e filmit.
Sistemi i kontrollit të trashësisë së filmit (përzgjedhja)
1. Kontrollues kristali MDC-360 (e importuar) mund të ruajë 1 ~ 999 shtresa të procesit të veshjes automatike, 99 llojet e të dhënave të programit, saktësia 0.5%+1? Gabim i rregulluar.2 kontrollues kristali TELEMARK-880 (importi): mund të ruajë 1 ~ 999 shtresa të procesit të veshjes automatike, 99 llojet e të dhënave të programit. 精度 0.5%+1? Gabim i rregulluar.
3. TELEMARK-820 kontrollues optik (importi): miraton teknologjinë e analizës së pikave përfundimtare me spektër të plotë me shumë gjatësi vale, dhe gjykon fundin e filmit duke analizuar transmetueshmërinë (ose reflektimi) kurba e fletës së monitorit 370-870 mm. Saktësi e lartë e kontrollit, kontroll i vetëm i gjatësisë së valës, mund të përdoren edhe kontrolli automatik dhe kontrolli manual.Software shtesë për llogaritjen e filmit MACILEOD, shkallë e lartë e integrimit.
4. Kontrolluesi optik TELEMARK-820 dhe kontrolluesi kristal TELEMARK-880 mund të plotësojnë kërkesat e veshjes me saktësi të lartë dhe përsëritshmëri të lartë. Bashkëpunoni me kompjuterin pritës për të realizuar kontroll plotësisht automatik.
5. Kontrolluesi optik vendas (si p.sh 9704 monokromator që përputhet, etj), gjatësia e valës është e rregullueshme nga 330 te 870, dhe saktësia mund të arrijë ± 1.5nm.
Komunikues
Me bazë magnetike, mund të vendoset në çdo pozicion të derës së dhomës së vakumit dhe dollapit të kontrollit.

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë

 • Lajmet e fundit & Blog

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com