Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Tantal

» Tantal

Klasifikimi i materialit të synuar me spërkatje

KATEGORIA DHE Etiketat:
Tantal

 

hetim
 • përshkrim i produktit

Synimet metalike
Objektivi i nikelit Ni, objektivi i titanit Ti, objektivi i zinkut Zn, objektivi i kromit Cr, objektivi i magnezit Mg, objektivi i niobiumit Nb, caqe kallaji Sn, objektivi alumini Al, objektivi indium Në, objektivi i hekurt Fe, objektivi i zirkonit ZrAl, objektivi i titanit TiAl, objektivi i zirkonit Zr, objektiv silikoni alumini AlSi, objektivi i silikonit Si, objektivi i bakrit Cu, objektivi i tantalit Ta, objektivi i germaniumit Ge, objektivi i argjendtë Ag, objektivi i kobaltit Co, objektiv ari Au, objektiv gadolinium Gd, objektivi i lantanit La, objektivi i ittriumit Y, caku i ceriumit Ce, objektiv çeliku inox, NiCr, Hafnium Hf, Mo, FeNi, W, etj.
Objektivat qeramike
Objektivat e IT, objektivat e oksidit të magnezit, objektivat e oksidit të hekurit, objektivat e nitridit të silikonit, objektivat e karabit të silikonit, objektivat e nitridit të titanit, objektivat e oksidit të kromit, objektivat e oksidit të zinkut, objektivat e sulfurit të zinkut, objektivat e dioksidit të silikonit, objektivat e oksidit të silikonit, objektivat e oksidit të ceriumit, objektivat e dioksidit të zirkonit, objektivat e pentoksidit të niobiumit, objektivat e dioksidit të titanit, objektivat e dioksidit të zirkonit, objektivat e dioksidit të hafniumit, objektivat e diboridit të titanit, objektivat e diboridit të zirkonit, objektivat e trioksidit të tungstenit, trioksidi i aluminit synon pentoksidin e tantalit, pentoksidi i niobiumit synon objektivat e fluorit të magnezit, objektivat e fluorit të itriumit, objektivat e selenidit të zinkut, objektivat e nitridit të aluminit, objektivat e nitridit të silikonit, objektivat e nitridit të borit, objektivat e nitridit të titanit, objektivat e karabit të silikonit, objektivat e niobatit të litiumit, objektivat e titanatit të praseodymiumit, objektivat e titanatit të bariumit, objektivat e titanatit të lantanit, objektivat e oksidit të nikelit, caqet e spërkatjes, etj.
Objektivat e aliazhit
FeCo, AlSi, TiSi, CrSi, ZnAl, TiZn, TiAl, TiZn, TiZr, TiSi, TiNi, NiCr, NiAl, NiV, NiFe, etj. [1]
Zëri i Redaktorit të Zhvillimit
Lloje të ndryshme të materialeve me shtresë të hollë me spërkatje janë përdorur gjerësisht në qarqet e integruara gjysmëpërçuese (VLSI), disqe optike, ekranet e paneleve të sheshta dhe veshja e sipërfaqes së pjesëve të punës, etj. Që nga vitet 1990, zhvillimi i njëkohshëm i objektivave të spërkatjes dhe teknologjisë së spërkatjes ka përmbushur në masë të madhe nevojat e zhvillimit të komponentëve të ndryshëm të rinj elektronikë. Për shembull, në procesin e prodhimit të qarkut të integruar gjysmëpërçues, rezistenca më e ulët e filmit të përcjellësit të bakrit në vend të instalimeve elektrike të filmit prej alumini: në industrinë e ekranit të paneleve të sheshta, një shumëllojshmëri e teknologjive të ekranit (të tilla si LCD, PDP, OLED dhe FED, etj) të zhvillimit të njëkohshëm, disa janë përdorur në kompjuterë dhe kompjuterë për prodhimin e ekraneve; në industrinë e ruajtjes së informacionit, kapaciteti i ruajtjes së memories magnetike vazhdon të rritet, materiale të reja magnetike për regjistrimin optik Këto janë objektivat e spërkatjes që kërkohen për cilësinë e kërkesave gjithnjë e më të larta, edhe numri i kërkesës po rritet nga viti në vit.

Përkthyer me www.Deep.gr/Translator (version falas)

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
3 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com