Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 27898790@ aliyun.com

Niobium

» Niobium

Objektivat e Niobiumit

KATEGORIA DHE Etiketat:
Niobium ,

Product name: Objektivi i Niobiumit
Gradë: Nb1.
Execution standardGB/T3630-2006
Pastërti: ≥99.95%
Round target specifications: diametër(25-400)xthickness(3-28)mm
Specification of square target: trashësi(1-20)xwidth(10-1000)xlength(200-2000)mm
Condition: annealed (M) or hard (Y).

hetim
 • përshkrim i produktit
 • custom tab 2

Përbërësit.

Markë Përbërësit kryesorë Papastërti të tjera Maks %
Nb Fe Dhe Ni W Mo Ju Ta O C H N
Nb1 E mbetur 0.004 0.004 0.002 0.005 0.005 0.002 0.07 0.015 0.004 0.0015 0.003
Nb2 E mbetur 0.01 0.01 0.005 0.02 0.01 0.004 0.1 0.02 0.01 0.0015 0.008

Vetitë fizike.

Numër standard Qëndrueshmëri në tërheqje (MPa) Forca e rendimentit (0.2% të deformimit të mbetur) (MPa) Zgjatja, %

1″ (25.4mm) katran

RO4200-1

RO4210-2

18000 (125) 12000 (85) 25

Fushat e aplikimit: përdoret në kimike, mjekësor, syze, energji elektrike, elektroplatim, elektronikë, hapësirë ​​ajrore, ushtarake, naftës dhe industri të tjera.

 

 

 

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
5 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:27898790@ aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com