Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Titan

» Titan

 • Unaza e aliazhit të titanit

  KATEGORIA DHE Etiketat:
  Titan

  Emri i produktit
  Unaza e aliazhit të titanit , Formë: Round ring, profile ring
  Materiale
  Domestic: TA1, TA2, TA3, TA4, TA9, TA10, TC4
  American Standard: GR1, GR2, GR3, GR4, GR5, GR7, GR11, GR12, GR23;
  GB/T 16598-1996 Ti 6Al 4V, Ju-0.2Pd, Ti 0.3Mo 0.8Ni, Ti 3Al 2.5V, Ti 6Al 4V ELI;
  American Standard: ASTM B348, ASTM B381, AMS 4928

  hetim
  • përshkrim i produktit

  Specifikim
  Diametri i jashtëm φ(200400)*Diametri i brendshëm φ(100300 ~)*Lartësi(20120) Diametri i jashtëm φ(400700 ~)*Diametri i brendshëm φ(150500)*Lartësi(40250 ~) Diametri i jashtëm φ(7001500)*Diametri i brendshëm φ(3001200)*Lartësi(40600)
  Procesi i prodhimit
  Falsifikim, vdes falsifikimi, falsifikim rrotullues, përfundoni falsifikimin, saldim Testimi Test i rezistencës në tërheqje, testi i fortësisë, testi i përbërjes kimike, testimi me ultratinguj, testimi me rreze, testimi i ngjyrosjes së depërtimit Trajtimi sipërfaqësor i sipërfaqes: duke u kthyer dhe duke u çarë. Cilësia e sipërfaqes: vrazhdësia e sipërfaqes Vlera Ra e dy sipërfaqeve fundore duhet të jetë jo më shumë se 3.2lμm (për të përmbushur kërkesat e inspektimit tejzanor), vrazhdësia e sipërfaqes Ra e anëve të brendshme dhe të jashtme duhet të jetë jo më shumë se 12.5μm (Ra duhet të jetë jo më shumë se 3.2μm kur kërkohet zbulimi i metave tejzanor në perimetrin e jashtëm), rreze zbehëse prej 5 ~ 15mm
  Aplikimet
  Hapësirë ​​ajrore, aviacionit, ushtarake, industria e lehte, kimike, Tekstil, fushat mjekësore dhe petrokimike.

  Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

  Emri:
  *
  E -mail:
  *
  Mesazh:

  Verifikimi:
  1 + 6 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com