Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Titan

» Titan

Blloku i rrumbullakët i titanit

KATEGORIA DHE Etiketat:
Titan

Titanium cake ,Blloku i rrumbullakët i titanit
Specifikim: ¢50--400mm×L 30----600mm
Gjendja e dorëzimit: gjendje e pjekur (M) Hot working state (R) Cold working state (Y) (annealed, super raw wave flaw detection).
Processing process: duke u shkrirë - flaw detection - falsifikim - annealing - duke u kthyer - flaw detection.
Metallographic organization: Crystal phase organization level can provide A3-A4.
Standards: GB/T16598-1996, GB/T13810-2007, GB/T2965-2007, ASTM B381, ASTM B348, ASTM F67,ISO5832-2ASTM F136, ISO5832-3, AMS4928, MIL4911.
Fushat e aplikimit : Medical, aviacionit, petrochemical, metallurgy, elektroplatim, vacuum coating, sports and other industries

hetim
 • përshkrim i produktit

Formë: i rrumbullakët, pjesë të formësuara
Gama e aplikimit: Produktet përdoren gjerësisht në pajisjet kimike, prodhimi i kripës me vakum, industrinë e automobilave, industria e letrës dhe tekstilit, industria e energjisë elektrike, industria metalurgjike, industria e klor-alkaleve, industria e plehrave, industria e kripëzimit të ujit të detit.
Performanca është performanca bazë e materialit të titanit dhe produkteve të tjera të qëndrueshme.

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
4 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com