Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 27898790@ aliyun.com

Zirkonium

» Zirkonium

Objektiv i sheshtë i zirkonit

KATEGORIA DHE Etiketat:
Zirkonium

1)Product name: Zirconium sputtering target/Zirconium flat target
2)MaterialZirconium/Zr
3)GradeZr702
4)Size: 1701*132*12mm or according to customer's requirements
5)Purity: 99.5
6)Granularity: <100um
7)Application areas: veshja e veglave, decorative coating, industria elektronike, industria e shfaqjes së panelit të sheshtë, large area Low-E glass coating, etj.

hetim
 • përshkrim i produktit

 

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
4 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:27898790@ aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com