Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Produktet

» Products

  • KOMPANIA

    Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

  • Na kontaktoni

    Celular:86-400-660-1855
    E-mail:[email protected] aliyun.com
    Web:www.chn-ti.com