Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 27898790@ aliyun.com

Tantal

» Tantal

 • Bulona tantali

  KATEGORIA DHE Etiketat:
  Tantal ,

  Emri: Tantalum screws Tantalum bolts Tantalum alloy rods Details
  Gradë: R05200,R05400,Ta1,Ta10W,Ta2.5W
  Pastërti: ≥99.95%
  Dendësia: ≥16.6g/cm3
  Pika e shkrirjes: 3017℃

  hetim
  • përshkrim i produktit
  • Paketim
  • custom tab 2

  Gjendja e dorëzimit: sipërfaqe e lëmuar
  Forma e shufrës së tantalit: shufër e drejtë, Shufër në formë U., Shufër në formë S (mund të personalizohet sipas kërkesave të klientit)
  Procesi i prodhimit: lende e pare, lende e paperpunuar – shkrirja e rrezes së elektroneve të vakumit – falsifikim – i lëmuar – shufra tantali të përfunduar
  Përdorimi i materialit tantal: përdoret kryesisht në industrinë e rezistencës ndaj korrozionit dhe superpërcjellshmërisë, si dhe në aviacion, industrinë e hapësirës ajrore, pajisjet mjekësore dhe fushat e tjera kanë një gamë të gjerë aplikimesh.

  We make use of current molding techniques, including the following:
  Face-mounted inserts for quick change.
  Regular scheduled mold maintenance.
  Use of rheologically balanced runners.
  Use of quick mold change systems.

  Others include:

  Face-mounted inserts for quick change.
  Regular scheduled mold maintenance.
  Use of rheologically balanced runners.

  Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

  Emri:
  *
  E -mail:
  *
  Mesazh:

  Verifikimi:
  1 + 5 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:27898790@ aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com