Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Niobium

» Niobium

Tubi i Niobiumit

KATEGORIA DHE Etiketat:
Niobium

Product name: Niobium crucible
Standard ekzekutiv: GB/T8183-1987.
Gradë: RO4200-1, RO4210-2
Specifikim: Diametri: φ2.0-100mm
Trashësi: 0.2-5.0mm
Gjatësia: 200mm-8000mm
Capillary tube size specification: Outside diameter Φ0.2~Φ8mm, wall thickness T0.015~0.5mm.
Maximum accuracy: Outer diameter Φ±0.003mm, wall thickness T±0.005mm, length L±0.05mm.
Appearance: When observed under microscope, the inner and outer surface of the tube shows uniform metallic luster without oxidation, hydrogenation discoloration, scratch, deformation, burr, etj.

hetim
 • përshkrim i produktit

Përshkrimi i përbërësit:

Përbërësit %
Markë Përbërësit kryesorë Papastërti të tjera
Nb Fe Dhe Ni W Mo Ju Ta O C H N
Nb1 E mbetur 0.004 0.004 0.002 0.005 0.005 0.002 0.05 0.012 0.0035 0.0012 0.003
Nb2 E mbetur 0.01 0.01 0.005 0.02 0.01 0.004 0.07 0.015 0.0050 0.0015 0.005
Nëse përdoruesi ka kërkesa të veçanta, palët ranë dakord në mënyrë specifike për të.

 

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
1 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com