Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Nikel

» Nikel

Aliazh nikel-vanadium

KATEGORIA DHE Etiketat:
Nikel

Aliazh nikel-vanadium:
Mainly used in the production of nickel-vanadium alloy targets, or as high-temperature alloy additive use
Nickel-vanadium alloy ingot specifications and packaging:
Round ingot: Large diameter 300mm Large height: 800mm Weight: not more than 600kg per ingot
Square billet: madhësi të madhe: 300*300*800 Weight: not more than 500kg per ingot Plate: can be processed according to customer's requirements Pipe: can be processed according to customers' requirements
Product execution standard: GB/T 2054-2013 (nickel and its alloy plate), GB/T2882-2005 (nickel and its alloy tube)

hetim
 • përshkrim i produktit

Aliazh nikel-vanadium:
Pastërti e lartë, madhësi të imët dhe uniforme të kokrrës, diferencë e vogël, norma e produktit të përfunduar, çmim të arsyeshëm dhe shpërndarje në kohë.
(1) Furnizimi me produkt: Kompania jonë është duke përpunuar dhe shitur të gjitha llojet e shufrave të vanadiumit me pastërti të lartë, tela vanadiumi, objektivat e vanadiumit, dhe objektiva me madhësi të madhe të tubit vanadium dhe produkte të tjera. Çmim i arsyeshëm, cilësi të qëndrueshme, mirëpresim klientë të rinj dhe të vjetër për të na telefonuar për konsultim.
(2) Aplikacion: përdoret kryesisht në objektivat e spërkatjes, mikroelektronikë, qarqe të integruara, komponentet elektronike.
(3) Procesi dhe procedurat e prodhimit: duke u shkrirë, falsifikim, kodrina
Shufra aliazh nikel-vanadium

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
4 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com