Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Nikel

» Nikel

Objektivat e nikelit

KATEGORIA DHE Etiketat:
Nikel

Emri: 1# nikel
grade: N4 N6
Place of origin: Shenzhen
Nickel content ≥: 99.6 (%) Përmbajtja e papastërtisë: 0.4 (%) Weight: varies (kg/block)
Përdor: used in semiconductor separation devices, ekranet e sheshta, storage electrode film, veshje spërkatëse, workpiece surface coating, glass coating industry, etj.
About packaging: Kuti druri, carton packaging, material packaging in line with transport safety
Madhësia: customized according to customer's requirements

hetim
 • përshkrim i produktit

 

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
0 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com