Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Lajme

» Lajme

Materialet e veshjes me vakum me cilësi të lartë (4N

2021年8月31日

 

1.Oksid: objektivi i monoksidit të silikonit, Objektivi SiO, objektivi i dioksidit të silikonit, Objektivi SiO2, objektivi i dioksidit të titanit, Objektivi TiO2, objektivi i dioksidit të zirkonit, Objektivi ZrO2, objektivi i dioksidit të hafniumit, Objektivi HfO2 , Objektivi i monoksidit të titanit, Objektivi TiO, objektivi i pentoksidit të titanit, Objektivi Ti3O5, objektivi i niobiumit pentoksid, Objektivi Nb2O5, pentoksid tantali, Objektivi Ta2O5, objektivi i oksidit të itriumit, Y2O3 synojnë materialet e veshjes me oksid me pastërti të lartë.

2. Fluori: objektiv fluori neodymium, Objektivi NbF3, objektivi i fluorit të bariumit, Objektivi BaF2, objektivi i fluorit të ceriumit, Objektivi CeF3, objektivi i fluorit të magnezit, Objektivi MgF2, objektivi i fluorit të lantanit, Synimet LaF3, objektivat e fluorit të itriumit, Objektivat e YF3, objektivat e fluorit të ytterbiumit, Synimet e YbF3, objektivat e fluorit të erbiumit, Synimet ErF3 dhe fluoride të tjera me pastërti të lartë.

3. Komponime të tjera: objektivi i sulfurit të zinkut, Objektivi ZnS, objektivi i selenidit të zinkut, Objektivi ZnSe, objektivi i nitridit të titanit, Objektivi TiN, objektivi i karabit të silikonit, Objektivi SiC, objektivi i titanatit të lantanit, Objektivi LaTiO3 , Objektivi i titanatit të bariumit, Objektivi BaTiO3, objektivi i titanit të stronciumit, Objektivi SrTiO3, objektivi i titanatit të prazeodiumit, Objektivi PrTiO3, objektivi i sulfurit të kadmiumit, CdS target dhe materiale të tjera të veshjes me vakum.

4. Materialet e veshjes metalike: objektiv alumini me pastërti të lartë, Al objektiv, objektiv bakri me pastërti të lartë, I synuar, objektiv titani me pastërti të lartë, Ti shënjestër, objektiv silikoni me pastërti të lartë, Si objektiv, objektiv ari me pastërti të lartë, Materiali i synuar Au, objektiv argjendi me pastërti të lartë, Shënjestër Ag, objektiv indiumi me pastërti të lartë, Në shënjestër, objektiv magnezi me pastërti të lartë, Mg objektiv, objektiv zinku me pastërti të lartë, Objektivi Zn, objektiv platini me pastërti të lartë, Pt objektiv, objektiv Germanium me pastërti të lartë, Objektivi Ge, objektiv nikeli me pastërti të lartë, Caku Ni, objektiv ari me pastërti të lartë, Objektivi Au, objektiv aliazh ari-germanium, Objektivi AuGe, objektiv aliazh ari-nikel, Objektivi AuNi, objektivi i aliazhit nikel-krom, Objektivi NiCr, objektivi i aliazhit të titanit, Objektivi TiAl, objektiv aliazh bakri indium gallium, Objektivi i CuInGa, objektivi i aliazhit të bakrit indium gallium selenid, Synimi i CuInGaSe, objektivi i aliazhit të zinkut, Objektivi ZnAl, aliazh silikoni alumini Materiali i synuar, Materiali i synuar AlSi dhe materialet e tjera të veshjes metalike.

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë

 • Lajmet e fundit & Blog

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com