Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Zirkonium

» Zirkonium

 • Shufra zirkoniumi

  KATEGORIA DHE Etiketat:
  Zirkonium

  Emri: Zirconium rod
  Gradë: Zr1, Zr2
  StandardGB/T8769 American Standard ASTM B550
  Specifikim:Φ8~Φ114*0.5~12*3000~6000mm
  Metoda e prodhimit: Cold rolling, extrusion
  Testing method: testimi me ultratinguj, testimi i vërshimit aktual, water pressure testing, gas tight testing

  hetim
  • përshkrim i produktit

  Zirkoni është një metal i rrallë me rezistencë të mahnitshme korrozioni, pikë jashtëzakonisht e lartë e shkrirjes, super fortësi dhe forcë, dhe përdoret gjerësisht në hapësirën ajrore, reaksion bërthamor, energjia atomike, etj. Pika e saj e shkrirjes është 1800 gradë, ndërsa ai i titanit është rreth 1600 gradë. Pika e shkrirjes së dioksidit të zirkonit është edhe më e lartë se 2700 gradë.

  Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

  Emri:
  *
  E -mail:
  *
  Mesazh:

  Verifikimi:
  2 + 5 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com