Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Na kontaktoni

» Contact Us

NA KONTAKTONI

Parku Industrial GaoYi, Qyteti Baji (Rruga BaoTi), Zona e Zhvillimit të Teknologjisë së Lartë, Qyteti Baoji, Provinca Shaanxi, Kina

Tel: 86-400-660-1855
Celular:86-18429179711
E -mail: [email protected] aliyun.com
Web:www.chn-ti.com

Contact Form

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
5 + 3 = ?
  • KOMPANIA

    Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

  • Na kontaktoni

    Celular:86-400-660-1855
    E-mail:[email protected] aliyun.com
    Web:www.chn-ti.com