Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 27898790@ aliyun.com

Zirkonium

» Zirkonium

Objektivi i zirkonit

KATEGORIA DHE Etiketat:
Zirkonium

Emri: Objektivi i zirkonit
Procesi i prodhimit: rrotullimi i nxehtë + kodrina e ftohtë + surface cleaning + machine processing
Formë: Objektivi i pllakës
Application industry: industria e veshjes, sputtering vacuum coating industry

hetim
 • përshkrim i produktit

 

 

Formulari i Kërkimit (ne do të kthehemi tek ju ASAP)

Emri:
*
E -mail:
*
Mesazh:

Verifikimi:
4 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Kategoritë e produkteve

 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:27898790@ aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com