Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Aktivitetet e shërbimit publik

» Rreth Nesh » Public service activities

 • Rreth Nesh

 • Na kontaktoni

  +8618429179711
  [email protected] aliyun.com
  27898790
  dyqan mali
 • Ndajeni me shokun

 • KOMPANIA

  Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

 • Na kontaktoni

  Celular:86-400-660-1855
  E-mail:[email protected] aliyun.com
  Web:www.chn-ti.com