Mirë se vini në faqen tonë të internetit
0086-18429179711 [email protected] aliyun.com

Vështrim i përgjithshëm i fabrikës

» Rreth Nesh » Factory Overview

Vështrim i përgjithshëm i fabrikës

Kompania jonë është e angazhuar kryesisht në prodhimin dhe përpunimin e objektivave të spërkatjes së aliazhit; përpunimi dhe shitja e tantalit, niobium, zirkonium, hafnium, kobalt, vanadium, paladium, rutenium, bakër, titan, nikel, krom, tungsten, molibden, shufra, pllaka, telat, tuba, fletë metalike, pjesë të formësuara, lidhjet e titanit, produktet e titanit, pajisjet e titanit, metale me ngjyra, metale të rralla, metale zjarrduruese, metale me ngjyra; prodhimi, përpunimi dhe shitja e objektivave të sheshtë, objektiva me shumë harqe, objektivat e tubit, objektivat e aliazhit.

  • KOMPANIA

    Shaanxi Zhongbei Titanium Tantal Niobium Metal Material Co., Ltd. është një ndërmarrje kineze e specializuar në përpunimin e metaleve me ngjyra, duke iu shërbyer klientëve globalë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të përsosur pas shitjes.

  • Na kontaktoni

    Celular:86-400-660-1855
    E-mail:[email protected] aliyun.com
    Web:www.chn-ti.com